• Tel. 600 556 655
  • Mail:

Skup aut w Trójmieście

Chciałbyś wymienić swój samochód na inny, ale nie masz czasu na poszukiwanie kupca? W takim razie mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję!

Oferujemy skup aut wszystkich marek, które zostały wyprodukowane po roku 1998 włącznie. Wasz pojazd nie musi być w idealnym stanie. Oczywiście, to jak dobrze będzie się prezentować zarówno zewnętrznie, jak i wewnątrz będzie wpływało na jego ocenę ogólną, a co za tym idzie na jego wycenę. Nie oznacza to jednak, że nie przyjmujemy pojazdów, które nie są w pełni sprawne – wręcz przeciwnie, zapraszamy także właścicieli posiadających pojazd z usterką.

Gdańsk i okolice Trójmiasta, czy może bardziej na zachód wybrzeża? Dla nas to bez znaczenia. W naszej firmie zwracamy uwagę na Twoje auto, które możemy od Ciebie odkupić na uczciwych warunkach. Sprawdź sam.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu. W przypadku pytań proszę dzwonić lub wysłać formularz do wyceny pojazdu.

Dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce, jeśli stwierdzimy, że Twoje auto jest godne uwagi. Prosimy wybrać na mapie miasto lub po prostu skontaktować się z nami.
Prowadzimy skup samochodów z terenów Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Dane kontaktowe:
E-mail:
Telefon: 600 556 655
Telefon: 505 128 748