• Tel. 600 556 655
  • Mail:

Szczególnie polecamy:

Dlaczego my?

Nasz skup samochodów używanych wyróżnia się na rynku dzięki mocnym stronom, czyli:

1. Profesjonalnej obsłudze
Współpracujemy z zawodowcami, którzy w oparciu o nowoczesny sprzęt techniczny oraz specjalistyczną wiedzę, pomagają nam ocenić rzeczywisty stan techniczny pojazdu. Ponadto stale śledzimy zmiany zachodzące na rynku motoryzacji i doskonale orientujemy się w tym temacie.

2. Szybkiej reakcji
Nasz skup aut stworzył formularz zgłoszeniowy, który stanowi narzędzie usprawniające komunikację z klientami. Nie muszą Państwo telefonować, wysyłać maila, ani dowiadywać się jakie szczegóły zawrzeć w treści wiadomości. Wszelkie interesujące nas informacje zostały zawarte w formularzu i oznaczone czerwoną gwiazdką. Każde zgłoszenie analizujemy i odpowiadamy jak najszybciej jest to możliwe.

3. Rozbudowanej sieci Nasze przedsiębiorstwo posiada gęstą i rozbudowaną sieć przedstawicieli. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i w krótkim czasie dotrzeć niemal do każdego miejsca w Polsce.

4. Indywidualnemu podejściu Jesteśmy nastawieni na zadowolenie Klienta. Właśnie dlatego staramy się ograniczyć wszystkie zbędne formalności. Bierzemy także na siebie prowadzenie całej procedury, poczynając od przygotowania dokumentów kupna-sprzedaży, a kończąc na przybyciu we wskazane miejsce. Dostosowujemy także formę płatności do oczekiwań naszych klientów.